-
Armband voor haar elastiekje. Met deze handige stainless steel armband voor je haar elastiekje heb je nooit meer last van knellende haar elastiekjes om jouw pols! De armband is verkrijgbaar in zilver, goud, of rosegoud stainless steel. Doe de armband aan en vervolgens het elastiekje om de armband, zo draag je op een mooie en handige manier altijd een elastiekje bij je! Extra fijn is dat de armband heel lang mooi blijft omdat deze gemaakt is van stainless steel / roestvrij staal. Dit verkleurt niet! De armband is verkrijgbaar in zilver, goud, en roségoud en wordt geleverd in een zwart suède cadeauzakje met 5 metallic / glitter haar elastiekjes! Mix & match! Combineer de armband voor haar elastiekje samen met andere armbandjes uit de webshop tot een mooi rijtje armbandjes! Het sieraad verpakken we altijd in een goudkleurig cadeauzakje. Het is daarbij ook mogelijk om met de gratis cadeauservice een cadeauboodschap voor de ontvanger te laten plaatsen op de verpakking. Zo is het een ready to give cadeautje! Tip: Het is ook leuk om per post iemand te verrassen! Wij kunnen het sieraad voor jou rechtstreeks naar de ontvanger sturen in plaats van een verjaardagskaartje. Levertijd: voor 12:00 uur besteld = dezelfde werkdag verzonden. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering.
-
Deze ketting met plukje haar is een tastbare herinnering aan jouw dierbare maatje
In de hanger van deze ketting verwerk ik met liefde een plukje haar of een stukje vacht van jouw hond, paard, kat of konijn. Een betekenisvolle hanger met het haar van jouw huisdier, die jouw kettinkje tot een dierbaar aandenken maakt. Zo draag je jouw trouwe viervoeter altijd een beetje met je mee, dichtbij je hart. De hanger en het kettinkje zijn gemaakt van hoogwaardig stainless steel en blijven daardoor mooi, in zowel zilver als goud. In de ronde hanger van 12 mm wordt het haar zorgvuldig verwerkt, zodat het een blijvend eerbetoon vormt aan jullie bijzondere band. Een stijlvol en subtiel herinneringssieraad!Je kunt kiezen uit twee soorten kettinkjes:
- een verfijnd kettinkje met kleine ovale schakeltjes
- of een speelsere variant met bolletjes tussen de schakels
Hoe bestel ik deze ketting met plukje haar?
- Kies de kleur, het type kettinkje en de gewenste lengte
- Plaats je bestelling in de webshop
- Na bestelling ontvang je zo snel mogelijk een e-mail met het adres en info om het haar op te sturen
- Zodra ik het haar heb ontvangen, krijg je hiervan een bevestiging per mail
- Daarna ga ik ermee aan de slag en maak en verstuur ik jouw ketting binnen maximaal twee weken
Verpakking & verzending
Tot slot wordt deze handgemaakte ketting met zorg verpakt in een mooie cadeauverpakking. Geef je het sieraad cadeau? Dan kun je gebruikmaken van de gratis cadeauservice om een persoonlijke boodschap toe te voegen. Zo is het meteen klaar om met liefde gegeven te worden. 💌 Extra tip: Laat het herinneringssieraad rechtstreeks bij de ontvanger bezorgen. In de webshop vind je ook mooie wenskaartjes, met gedroogde bloemen of een lief gedichtje waarmee je jouw verrassing nog specialer maakt. Een heel toepasselijk kaartje bij dit sieraad is de wenskaart met gedicht 'dierenvriendje'.Levertijd
De levertijd bedraagt maximaal 2 weken na ontvangst van het haar. Elk sieraad wordt met de hand en op bestelling gemaakt, speciaal voor jou. Let op: Spoedbestellingen zijn niet mogelijk, omdat ik elk stuk met aandacht en liefde maak. Bestel daarom op tijd als je het sieraad op een specifieke datum wilt geven of dragen. Omdat deze ketting met plukje haar op bestelling en naar jouw wensen wordt gemaakt, is retourneren helaas niet mogelijk (uitgesloten van het herroepingsrecht). Volg Embrace Bijoux op Instagram, Facebook of Pinterest voor voorbeelden, een kijkje achter de schermen en updates van nieuwe creaties.Belangrijk: aangepaste levertijd i.v.m. vakantie
📅 Van 13 t/m 30 juni neem ik vakantie en worden er geen bestellingen verwerkt of verzonden.
- Heb ik het haar uiterlijk 3 juni ontvangen? Dan verzend ik je ketting nog voor mijn vakantie
- Komt het haar ná 4 juni binnen? Dan doe ik mijn best om het nog op tijd af te ronden, maar kan ik dat niet garanderen
- Bestellingen die je plaatst tussen 13 en 30 juni verwerk ik weer vanaf 1 juli. Dan ontvang je ook mijn mail met de verzendinstructies
-
Armbandje met plukje haar van jouw hond, kat, paard of konijn - een tastbare herinnering aan jouw dierbare maatje
Draag jouw dierbare huisdier altijd bij je met dit bijzondere herinneringssieraad. In het bedeltje van deze armband verwerk ik met zorg een plukje haar of een stukje vacht van jouw hond, kat, paard of konijn. Een klein detail met grote betekenis, dit armbandje met plukje haar is een bijzonder aandenken aan jouw maatje. Een subtiele en stijlvolle manier om de herinnering aan jouw trouwe viervoeter dichtbij je te dragen, elke dag opnieuw.
Zowel de armband als het bedeltje zijn gemaakt van hoogwaardig stainless steel. Je kunt kiezen voor een zilverkleurig of goudkleurig armbandje. Doordat het armbandje gemaakt is van stainless steel zal het niet verkleuren.
Over het armbandje met plukje haar
- Het bedeltje heeft een diameter van 12 mm. Hierin verwerk ik het haar of de vacht
- De armband is verstelbaar van 16 t/m 21 cm en past daardoor om de meeste polsen
- Liever een andere maat? Laat het weten bij de opmerkingen tijdens het bestellen, ik maak de armband graag voor je op maat
- Keuze uit zilver of goud stainless steel.
Hoe werkt het bestellen van een armband met plukje haar van je huisdier?
- Kies de kleur van het armbandje en plaats je bestelling in de webshop
- Na bestelling ontvang je van mij een e-mail met het adres en informatie om het haar op te sturen
- Zodra ik het haar ontvangen heb, stuur ik je een bevestiging
- Binnen maximaal twee weken maak ik jouw persoonlijke sieraad en verstuur ik het met zorg
Verpakking & cadeau-optie
Elk armbandje met plukje haar wordt verpakt in een mooie cadeauverpakking. Wil je het armbandje cadeau geven? Maak dan gebruik van de gratis cadeauservice en laat een persoonlijke boodschap toevoegen. Zo is jouw herinneringssieraad direct klaar om te geven, met liefde verpakt.
💌 Extra tip: Laat het herinneringssieraad rechtstreeks bij de ontvanger bezorgen. In de webshop vind je ook mooie wenskaartjes, met gedroogde bloemen of een lief gedichtje waarmee je jouw verrassing nog specialer maakt. Een heel toepasselijk kaartje bij dit sieraad is de wenskaart met gedicht 'dierenvriendje'.
Levertijd
De levertijd bedraagt maximaal 2 weken vanaf het moment dat ik het haar of de vacht heb ontvangen. Spoedbestellingen zijn helaas niet mogelijk, omdat ik elk sieraad met aandacht en precisie maak. Houd er rekening mee dat het altijd afhankelijk is van de drukte in mijn atelier, maar ik verzend het altijd binnen de beloofde tijd.
Omdat ik dit sieraad speciaal voor jou en op maat maak, valt het niet onder het herroepingsrecht en kan het niet geretourneerd worden.
Volg Embrace Bijoux op Instagram, Facebook of Pinterest voor voorbeelden, een kijkje achter de schermen en updates van nieuwe creaties.Belangrijk: aangepaste levertijd i.v.m. vakantie
📅 Van 13 t/m 30 juni neem ik vakantie en worden er geen bestellingen verwerkt of verzonden.
- Heb ik het haar uiterlijk 3 juni ontvangen? Dan verzend ik je armbandje nog voor mijn vakantie
- Komt het haar ná 4 juni binnen? Dan doe ik mijn best om het nog op tijd af te ronden, maar kan ik dat niet garanderen
- Bestellingen die je plaatst tussen 13 en 30 juni verwerk ik weer vanaf 1 juli. Dan ontvang je ook mijn mail met de verzendinstructies
-
Ring met plukje haar van jouw hond, kat, paard of konijn - een liefdevol herinneringssieraad
Wil je jouw trouwe viervoeter dichtbij je dragen? In deze bijzondere ring verwerk ik met zorg een plukje haar of stukje vacht van jouw hond, kat, paard of konijn. Deze ring is een uniek herinneringssieraad dat de band met jouw dierbare maatje tastbaar houdt.
Of je nu kiest voor een blijvende herinnering aan je huidige huisdier, of juist een troostend aandenken na het afscheid nemen: deze ring met haar van jouw huisdier is een persoonlijk en dierbaar sieraad om jullie band tastbaar te maken.
Over de ring
- De standaardmaat is 17 mm en de ring is verstelbaar, dus geschikt voor de meeste vingers
- De haartjes / vacht wordt verwerkt in een ronde setting van 10 mm
- Kies uit zilver of goudkleurig stainless steel
- Goed om te weten: De goudkleurige ringen zijn voorzien van een laagje goud over roestvrij staal. Na verloop van tijd kan dit laagje slijten, het onderliggende metaal is zilver stainless steel.
Hoe bestel ik deze ring met plukje haar?
- Kies jouw favoriete kleur (zilver of goud stainless steel) en plaats jouw bestelling in de webshop
- Na bestelling ontvang je zo snel mogelijk een e-mail met het adres en duidelijke instructies om het haar op te sturen
- Zodra ik het haar ontvangen heb, krijg je daarvan een bevestiging
- Binnen ongeveer 2 weken na ontvangst van het haar is jouw ring klaar om verzonden te worden
Verpakking & verzending
Tot slot verpak ik deze unieke handgemaakte ring in een cadeaudoosje. Wil je de ring cadeau doen? Voeg dan met de gratis cadeauservice een persoonlijke boodschap toe, zo is het sieraad direct klaar om te geven.
💌 Extra tip: Laat het herinneringssieraad rechtstreeks bij de ontvanger bezorgen. In de webshop vind je bovendien ook mooie wenskaartjes, met gedroogde bloemen of een lief gedichtje waarmee je jouw verrassing nog specialer maakt. Een heel toepasselijk kaartje bij dit sieraad is de wenskaart met gedicht 'dierenvriendje'.
Levertijd
De levertijd bedraagt maximaal 2 weken na ontvangst van het haar. Elk sieraad wordt met de hand en op bestelling gemaakt, speciaal voor jou.
Let op: Spoedbestellingen zijn niet mogelijk, omdat ik elk stuk met aandacht en liefde maak. Bestel daarom op tijd als je het sieraad op een specifieke datum wilt geven of dragen.
Omdat de ring op maat en naar jouw wensen wordt gemaakt, is retourneren helaas niet mogelijk (uitgesloten van het herroepingsrecht).
Volg Embrace Bijoux op Instagram, Facebook of Pinterest voor voorbeelden, een kijkje achter de schermen en updates van nieuwe creaties.Belangrijk: aangepaste levertijd i.v.m. vakantie
📅 Van 13 t/m 30 juni neem ik vakantie en worden er geen bestellingen verwerkt of verzonden.
- Is het haar uiterlijk 3 juni bij mij binnen? Dan maak en verzend ik de ring nog vóór mijn vakantie
- Komt het haar na 4 juni aan? Dan probeer ik het nog op tijd te maken, maar ik kan dat niet garanderen
- Bestellingen geplaatst tussen 13 en 30 juni worden weer opgepakt vanaf 1 juli. Je ontvangt dan ook mijn e-mail met verzendinstructies.
-
Deze manchetknopen met tekst en datum zijn samen te stellen met jouw eigen tekst zoals bijvoorbeeld een naam of datum. Leuk als cadeautje voor papa met Vaderdag, of als cadeautje voor jouw getuige, best man of vader wanneer je gaat trouwen. Ook leuk voor de bruidegom met trouwdatum en haar naam!
Bij deze manchetknopen met tekst en datum wordt op iedere manchetknoop kan een tekst of datum geplaatst. Dit kan voor iedere manchetknoop een andere tekst / datum zijn maar mag ook voor beide manchetknopen dezelfde tekst of datum zijn. Er passen maximaal 10 tekens (letters, cijfers, spaties of leestekens) op één manchetknoop. De diameter van de manchetknopen is 18mm. De machetknopen zijn gemaakt van RVS. Het rondje met daarop de tekst of datum is gemaakt van aluminium. Beide materialen zijn kleurvast en verkleuren dus niet. De tekst wordt standaard in de rondte geplaatst, maar wil je dit liever anders neem dan gerust even contact op. Ik kijk graag met je naar de mogelijkheden! Dit bijzondere cadeau voor mannen wordt verpakt in een doosje, met de gratis cadeauservice kun je het doosje laten voorzien van een persoonlijke boodschap op de verpakking. Omdat we dit artikel personaliseren en op bestelling maken, is dit artikel uitgesloten van het herroepingsrecht. Daarom kan het niet geretourneerd worden. Levertijd: 2 tot 4 werkdagen van bestelling tot verzending. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. -
Ketting met foto ovaal - zilver of goud staal
Stel jouw kettinkje met foto in een ovale foto bedel zelf samen! De ketting met foto ovaal is verkrijgbaar met foto bedel van zilver of goud staal. Een persoonlijk sieraad met een foto is een bijzonder en uniek cadeau om te geven én om te krijgen.
De ketting met foto is gemaakt van zilver of goud roestvrij staal
Doordat de ketting met foto ovaal gemaakt is van zilver of goud stainless steel zal het kettinkje niet verkleuren! De bedel wordt voorzien van jouw foto of andere afbeelding. De foto in het bedeltje wordt verkleind tot een diameter van 13x18mm. Het kettinkje is te bestellen in de lengte van jouw keuze. Door middel van het verlengkettinkje is het kettinkje altijd 5 cm in maat te verstellen. Er is keuze uit 2 verschillende soorten kettinkjes, een basic kettinkje met kleine ovale schakeltjes. Of een kettinkje met ovale schakeltjes met balletjes ertussen. Let op: Het bedeltje zal niet verkleuren maar kijk toch uit met water met dit kettinkje. Het laagje tussen de foto en het glas is niet watervast, waardoor de foto los zou kunnen laten wanneer er water tussen het bedeltje en de foto komt. Dit valt niet binnen de garantie.Een persoonlijk kettinkje met foto, een speciaal cadeau om te geven en om te krijgen!
Bijvoorbeeld een ketting met foto van een dierbaar persoon, kettinkje met foto van kind of kinderen of een echo foto, herinnering aan een bijzonder moment, tekening, een foto van hond, kat of ander huisdier of een andere afbeelding. Een gepersonaliseerde ketting met foto is een origineel cadeau voor bijzondere gelegenheden zoals: Verjaardag | Moederdag | Cadeau voor mama of oma met foto van de kinderen | Kraam cadeau | armband met echo foto | Geboorte | Relatiegeschenk | Bedankje | Hart onder de riem | Herinnering bij je dragen | Armband met trouwfoto | Zussen armband | Vriendinnen armband | Moeder dochter armbandWaar moet je op letten bij de foto of de afbeelding?
- Het deel van de foto wat in de foto bedel moet komen moet in een vertikale ovale vorm passen. Houd er rekening mee dat er een deel is wat niet op de bedel past.
- De foto bevat bij voorkeur niet teveel personen, liefst maximaal 2 à 3. Omdat de foto verkleind wordt gaan details verloren teveel personen.
- Wij gaan de foto voor je verkleinen naar het juiste formaat, doe dit aub niet zelf.
- Mocht een foto niet geschikt blijken, dan nemen we contact met je op! Bij twijfel kun je ook altijd vooraf even navraag doen.
Mail jouw foto onder vermelding van het ordernummer naar info@embracebijoux.nl
Verpakking & Verzending
Tot slot verpakken we het sieraad altijd in een cadeauverpakking. Het is daarnaast ook mogelijk om met de gratis cadeau service een korte persoonlijke cadeau boodschap op de verpakking te plaatsen. Zo is het een ready to give cadeautje! Tip: Het is ook leuk om iemand per post te verrassen! Het is mogelijk om het sieraad rechtstreeks naar de ontvanger verzenden. In de shop vind je ook leuke wenskaartjes. Zoals kaartjes met gedroogde bloemen of met een leuk gedichtje in verschillende thema's om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeau helemaal compleet!Levertijd
2 tot 3 werkdagen van bestelling tot verzending. Spoedbestellingen zijn niet mogelijk. Iedere bestelling wordt zo snel mogelijk verzonden. Dat is afhankelijk van de drukte op dat moment, maar altijd binnen deze levertijd. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. Omdat we het kettinkje met foto personaliseren en op bestelling maken, is het uitgesloten van het herroepingsrecht. Daarom is retourneren niet mogelijk. Je kunt Embrace Bijoux ook volgen op Instagram, Facebook of Pinterest. Daar zie je voorbeelden van wat ik heb gemaakt, geef ik een kijkje achter de schermen, en blijf je op de hoogte van de nieuwste sieraden. -
Ketting met foto rond - zilver of goud staal
Stel jouw ketting met foto in een ronde foto bedel zelf samen! Het kettinkje met foto rond is verkrijgbaar met foto bedel van zilver of goud staal. Een persoonlijk sieraad met een foto is een bijzonder en uniek cadeau om te geven én om te krijgen.
De ketting met foto is gemaakt van zilver of goud roestvrij staal
Doordat het bedeltje gemaakt is van zilver of goud rvs zal het niet verkleuren! De bedel wordt voorzien van jouw foto of andere afbeelding. De foto in het bedeltje wordt verkleind tot een diameter van 12mm. Deze ketting is te bestellen in de lengte van jouw keuze. Door middel van het verlengkettinkje is het kettinkje altijd 5 cm in maat te verstellen. Er is keuze uit 2 verschillende soorten kettinkjes, een basic kettinkje met kleine ovale schakeltjes. Of een kettinkje met ovale schakeltjes met balletjes ertussen. Let op: Het bedeltje zal niet verkleuren maar kijk toch uit met water met dit kettinkje. Het laagje tussen de foto en het glas is niet watervast, waardoor de foto los zou kunnen laten wanneer er water tussen het bedeltje en de foto komt. Dit valt niet binnen de garantie.Een persoonlijk kettinkje met foto, een speciaal cadeau om te geven en om te krijgen!
Bijvoorbeeld een ketting met foto van een dierbaar persoon, kettinkje met foto van kind of kinderen of een echo foto, herinnering aan een bijzonder moment, tekening, een foto van hond, kat of ander huisdier of een andere afbeelding. Een gepersonaliseerde ketting met foto is een origineel cadeau voor bijzondere gelegenheden zoals: Verjaardag | Moederdag | Cadeau voor mama of oma met foto van de kinderen | Kraam cadeau | armband met echo foto | Geboorte | Relatiegeschenk | Bedankje | Hart onder de riem | Herinnering bij je dragen | Armband met trouwfoto | Zussen armband | Vriendinnen armband | Moeder dochter armbandWaar moet je op letten bij de foto of de afbeelding?
- Het deel van de foto wat in de foto bedel moet komen moet in een cirkel passen. Bij vierkante of rechthoekige foto's is er dus een deel wat niet op de bedel past.
- De foto bevat bij voorkeur niet teveel personen, liefst maximaal 2 à 3. Omdat de foto verkleind wordt gaan details verloren teveel personen.
- Wij gaan de foto voor je verkleinen naar het juiste formaat, doe dit aub niet zelf.
- Mocht een foto niet geschikt blijken, dan nemen we contact met je op! Bij twijfel kun je ook altijd vooraf even navraag doen.
Mail jouw foto onder vermelding van het ordernummer naar info@embracebijoux.nl
Verpakking & Verzending
Tot slot verpakken we het sieraad altijd in een cadeauverpakking. Het is daarnaast ook mogelijk om met de gratis cadeau service een korte persoonlijke cadeau boodschap op de verpakking te plaatsen. Zo is het een ready to give cadeautje! Tip: Het is ook leuk om iemand per post te verrassen! Het is mogelijk om het sieraad rechtstreeks naar de ontvanger verzenden. In de shop vind je ook leuke wenskaartjes. Zoals kaartjes met gedroogde bloemen of met een leuk gedichtje in verschillende thema's om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeau helemaal compleet!Levertijd
2 tot 3 werkdagen van bestelling tot verzending. Spoedbestellingen zijn niet mogelijk. Iedere bestelling wordt zo snel mogelijk verzonden. Dat is afhankelijk van de drukte op dat moment, maar altijd binnen deze levertijd. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. Omdat we het kettinkje met foto personaliseren en op bestelling maken, is het uitgesloten van het herroepingsrecht. Daarom is retourneren niet mogelijk. Je kunt Embrace Bijoux ook volgen op Instagram, Facebook of Pinterest. Daar zie je voorbeelden van wat ik heb gemaakt, geef ik een kijkje achter de schermen, en blijf je op de hoogte van de nieuwste sieraden. -
Kalender sleutelhanger
Deze kalender sleutelhanger met datum is een mooie herinnering aan een bijzondere datum. Bijvoorbeeld een trouwdatum, geboortedatum, datum van samenwonen, begin van je relatie of een andere bijzondere datum.
Je kunt de kalender sleutelhanger samenstellen door hieronder aan te geven om welke datum het gaat. Daarna kun je kiezen voor een kalender in het Engels of in het Nederlands. Vervolgens wordt de sleutelhanger met de hand voor jou gemaakt en worden de letters, cijfers en symbolen met de hand in het metaal geplaatst door middel van stempels. De sleutelhanger is gemaakt van aluminium. Dit is zilver van kleur en verkleurt niet. De sleutelhanger ring is van stainless steel.De 'basis' kalender sleutelhanger wordt ZONDER rond bedeltje geleverd
Een extra hangertje met tekst en / of symbool is middels de keuze opties toe te voegen tegen een meerprijs van € 6,50 of € 7,50 afhankelijk van de maat van het bedeltje.- Op de kleine ronde hanger is ruimte voor 2 regels tekst en passen er maximaal 6 letters per regel. De tekst kan ook in de rondte geplaatst worden, dan passen er maximaal 14 letters/spaties achter elkaar en past er één symbool in het midden. Een klein hangertje heeft een diameter van 16mm.
- In het grotere ronde bedeltje passen 3 regels tekst en maximaal 8 letters op een regel. Op de laatste regel kunnen dat er ook 10 zijn, de onderste regel wordt dan geplaatst zoals op het voorbeeld, met de ronde vorm van het plaatje mee. Deze hanger heeft een diameter van 19mm.
Er is keuze uit verschillende symbolen zoals hieronder afgebeeld
Wanneer je op de extra bedel een symbool wil voer je in het tekst veld voor de extra bedel een * in. Daarna kies je bij de keuze opties het gewenste symbool. Maak de sleutelhanger extra persoonlijk door er een hangertje met symbool aan toe te voegen: hartjes | infinity | peace | ster | voetjes | diamant | g-sleutel | muzieknoot | hondenpootje| lotusbloem | regenboog | smiley | bloem | zon | kroontje | sneeuwvlok | swirl | lieveheersbeestje | vogel | wereldbol | maan | yin yang | anker | klavertje vier | kompas | dromenvanger | gekruiste pijlen | pijltje | veertje | fiets | ring | paardenbloem met pluisjes | huisje met hartje | sterrenbeelden Sommige symbolen zoals de paardenbloem, sterrenbeelden en het huisje met hartje zijn wat groter. Deze passen niet in combinatie met tekst op een losse kleine hanger. In dat geval past alleen het symbool op de hanger en kan er geen tekst bij.Sterrenbeelden: steenbok, waterman, vissen, ram, stier, tweeling, kreeft, leeuw, maagd, weegschaal, schorpioen, boogschutter.
Verpakking & Verzending
Tot slot verpakken we de gepersonaliseerde kalender sleutelhanger altijd in een cadeauverpakking. Het is daarnaast ook mogelijk om met de gratis cadeau service een korte cadeau boodschap op de verpakking te plaatsen. Zo is het meteen een ready-to-give cadeautje! Tip: Het is ook leuk om iemand per post te verrassen! Het is mogelijk om het sieraad rechtstreeks naar de ontvanger te verzenden. In de shop vind je ook leuke wenskaartjes. Zoals kaartjes met gedroogde bloemen of met een leuk gedichtje in verschillende thema's om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeautje helemaal compleet! Bestellingen vanaf 50,- worden gratis verzonden binnen Nederland. Vanaf € 100,- is verzending gratis in EU-landen.Levertijd
één week van bestelling tot verzending. Spoedbestellingen zijn niet mogelijk. Iedere bestelling verzend ik zo snel mogelijk. Dit is ook afhankelijk van de drukte op dat moment, maar altijd binnen de tijd die hier vermeld staat. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. Omdat we dit artikel personaliseren en op bestelling maken, is dit artikel uitgesloten van het herroepingsrecht. Daarom kan het niet geretourneerd worden. Je kunt Embrace Bijoux ook volgen op Instagram, Facebook of Pinterest. Daar zie je voorbeelden van wat ik heb gemaakt, geef ik een kijkje achter de schermen, en blijf je op de hoogte van de nieuwste sieraden. -
Deze manchetknopen met foto kunnen voorzien worden van een bijzondere foto, geprinte tekst of ander plaatje. Leuk als cadeautje voor papa met vaderdag, of als cadeautje voor jouw getuige / best man / vader wanneer je gaat trouwen, natuurlijk ook leuk voor de bruidegom met een bijzondere foto.
Op iedere manchetknoop kan een andere foto geplaatst worden. Uiteraard mag dit ook voor beide manchetknopen dezelfde afbeelding zijn. De diameter van de manchetknopen met foto is 12mm.Waar moet je op letten bij de foto?
- Het deel van de foto wat in de manchetknoop moet komen moet in een cirkel passen. Bij vierkante of rechthoekige foto's is er dus een deel wat niet in de manchetknoop past.
- De foto bevat bij voorkeur niet teveel personen, liefst maximaal 2 à 3. Omdat de foto verkleind wordt gaan details verloren teveel personen.
- Wij gaan de foto voor je verkleinen naar het juiste formaat, doe dit aub niet zelf.
- Mocht een foto niet geschikt blijken, dan nemen we contact met je op! Bij twijfel kun je ook altijd vooraf even navraag doen.
-
Oorbellen met maansteen edelsteen kralen
Oorbellen met maansteen edelsteen kralen. Prachtige tijdloze oorbellen van zilver of goud stainless steel. Met prachtige kleine facet geslepen witte maansteen edelsteen kraaltjes. Mix & match en combineer deze oorbellen met maansteen edelsteen tot een complete set sieraden met edelsteen kraaltjes. In de webshop vind je ook een bijpassende ketting en armbandje met dezelfde maansteen edelsteen kraaltjes!Verpakking & Verzending
Tot slot verpakken we deze oorbellen met edelsteen kraaltjes in een goudkleurig cadeau zakje. Het is daarnaast ook mogelijk om met de gratis cadeauservice een cadeauboodschap te laten plaatsen op de verpakking. Zo is het een ready to give cadeautje! Tip: Het is ook leuk om iemand per post te verrassen! Het is mogelijk om het sieraad rechtstreeks naar de ontvanger verzenden. In de shop vind je ook leuke wenskaartjes. Zoals kaartjes met gedroogde bloemen of met een leuk gedichtje in verschillende thema's om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeautje helemaal compleet!Levertijd
Voor 12:00 uur besteld = dezelfde werkdag verzonden. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. Je kunt Embrace Bijoux ook volgen op Instagram, Facebook of Pinterest. Daar laat ik voorbeelden zien van wat ik heb gemaakt, geef ik een kijkje achter de schermen, en blijf je op de hoogte van de nieuwste sieraden. -
Oorbellen met saffier edelsteen kralen
Oorbellen met saffier edelsteen kralen. Prachtige tijdloze oorbellen van zilver of goud stainless steel. Met prachtige kleine grijs blauwe facet geslepen saffier edelsteen kraaltjes. Mix & match en combineer deze oorbellen met saffier edelsteen tot een complete set sieraden met edelsteen kraaltjes. In de webshop vind je ook een bijpassende ketting en armbandje met dezelfde saffier edelsteen kraaltjes!Verpakking & Verzending
Tot slot verpakken we deze oorbellen met edelsteen kraaltjes in een goudkleurig cadeau zakje. Het is daarnaast ook mogelijk om met de gratis cadeauservice een cadeauboodschap te laten plaatsen op de verpakking. Zo is het een ready to give cadeautje! Tip: Het is ook leuk om iemand per post te verrassen! Het is mogelijk om het sieraad rechtstreeks naar de ontvanger verzenden. In de shop vind je ook leuke wenskaartjes. Zoals kaartjes met gedroogde bloemen of met een leuk gedichtje in verschillende thema's om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeautje helemaal compleet!Levertijd
Voor 12:00 uur besteld = dezelfde werkdag verzonden. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. Je kunt Embrace Bijoux ook volgen op Instagram, Facebook of Pinterest. Daar laat ik voorbeelden zien van wat ik heb gemaakt, geef ik een kijkje achter de schermen, en blijf je op de hoogte van de nieuwste sieraden. -
Oorbellen met granaat edelsteen kralen
Oorbellen met granaat edelsteen kralen. Prachtige tijdloze oorbellen van zilver of goud stainless steel. Met prachtige kleine donker rode facet geslepen granaat edelsteen kraaltjes. Mix & match en combineer deze oorbellen met granaat edelsteen tot een complete set sieraden met edelsteen kraaltjes. In de webshop vind je ook een bijpassende ketting en armbandje met dezelfde granaat edelsteen kraaltjes!Verpakking & Verzending
Tot slot verpakken we deze oorbellen met edelsteen kraaltjes in een goudkleurig cadeau zakje. Het is daarnaast ook mogelijk om met de gratis cadeauservice een cadeauboodschap te laten plaatsen op de verpakking. Zo is het een ready to give cadeautje! Tip: Het is ook leuk om iemand per post te verrassen! Het is mogelijk om het sieraad rechtstreeks naar de ontvanger verzenden. In de shop vind je ook leuke wenskaartjes. Zoals kaartjes met gedroogde bloemen of met een leuk gedichtje in verschillende thema's om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeautje helemaal compleet!Levertijd
Voor 12:00 uur besteld = dezelfde werkdag verzonden. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. Je kunt Embrace Bijoux ook volgen op Instagram, Facebook of Pinterest. Daar laat ik voorbeelden zien van wat ik heb gemaakt, geef ik een kijkje achter de schermen, en blijf je op de hoogte van de nieuwste sieraden. -
Oorbellen met turquoise edelsteen kralen
Oorbellen met turquoise edelsteen kralen. Prachtige tijdloze oorbellen van zilver of goud stainless steel. Met prachtige kleine licht blauwe facet geslepen turquoise edelsteen kraaltjes. Mix & match en combineer deze oorbellen met turquoise edelsteen tot een complete set sieraden met edelsteen kraaltjes. In de webshop vind je ook een bijpassende ketting en armbandje met dezelfde turquoise kraaltjes!Verpakking & Verzending
Tot slot verpakken we deze oorbellen met edelsteen kraaltjes in een goudkleurig cadeau zakje. Het is daarnaast ook mogelijk om met de gratis cadeauservice een cadeauboodschap te laten plaatsen op de verpakking. Zo is het een ready to give cadeautje! Tip: Het is ook leuk om iemand per post te verrassen! Het is mogelijk om het sieraad rechtstreeks naar de ontvanger verzenden. In de shop vind je ook leuke wenskaartjes. Zoals kaartjes met gedroogde bloemen of met een leuk gedichtje in verschillende thema's om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeautje helemaal compleet!Levertijd
Voor 12:00 uur besteld = dezelfde werkdag verzonden. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. Je kunt Embrace Bijoux ook volgen op Instagram, Facebook of Pinterest. Daar laat ik voorbeelden zien van wat ik heb gemaakt, geef ik een kijkje achter de schermen, en blijf je op de hoogte van de nieuwste sieraden. -
Oorbellen met lapis lazuli edelsteen kralen
Oorbellen met lapis lazuli edelsteen kralen. Prachtige tijdloze oorbellen van zilver of goud stainless steel. Met prachtige kleine donker blauwe facet geslepen lapis lazuli edelsteen kraaltjes. Mix & match en combineer deze oorbellen met lapis lazuli edelsteen kraaltjes tot een complete set sieraden. In de webshop vind je ook een bijpassende ketting en armbandje met dezelfde kraaltjes!Verpakking & Verzending
Tot slot verpakken we deze oorbellen met edelsteen kraaltjes in een goudkleurig cadeau zakje. Het is daarnaast ook mogelijk om met de gratis cadeauservice een cadeauboodschap te laten plaatsen op de verpakking. Zo is het een ready to give cadeautje! Tip: Het is ook leuk om iemand per post te verrassen! Het is mogelijk om het sieraad rechtstreeks naar de ontvanger verzenden. In de shop vind je ook leuke wenskaartjes. Zoals kaartjes met gedroogde bloemen of met een leuk gedichtje in verschillende thema's om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeautje helemaal compleet!Levertijd
Voor 12:00 uur besteld = dezelfde werkdag verzonden. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. Je kunt Embrace Bijoux ook volgen op Instagram, Facebook of Pinterest. Daar laat ik voorbeelden zien van wat ik heb gemaakt, geef ik een kijkje achter de schermen, en blijf je op de hoogte van de nieuwste sieraden. -
Oorbellen met malachiet edelsteen kralen
Oorbellen met malachiet edelsteen kralen. Prachtige tijdloze oorbellen van zilver of goud stainless steel. Met prachtige kleine groene facet geslepen malachiet edelsteen kraaltjes. Mix & match en combineer deze oorbellen met malachiet edelsteen kraaltjes tot een complete set sieraden. In de webshop vind je ook een bijpassende ketting en armbandje met dezelfde kraaltjes!Verpakking & Verzending
Tot slot verpakken we deze oorbellen met edelsteen kraaltjes in een goudkleurig cadeau zakje. Het is daarnaast ook mogelijk om met de gratis cadeauservice een cadeauboodschap te laten plaatsen op de verpakking. Zo is het een ready to give cadeautje! Tip: Het is ook leuk om iemand per post te verrassen! Het is mogelijk om het sieraad rechtstreeks naar de ontvanger verzenden. In de shop vind je ook leuke wenskaartjes. Zoals kaartjes met gedroogde bloemen of met een leuk gedichtje in verschillende thema's om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeautje helemaal compleet!Levertijd
Voor 12:00 uur besteld = dezelfde werkdag verzonden. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. Je kunt Embrace Bijoux ook volgen op Instagram, Facebook of Pinterest. Daar laat ik voorbeelden zien van wat ik heb gemaakt, geef ik een kijkje achter de schermen, en blijf je op de hoogte van de nieuwste sieraden. -
Oorbellen met labradoriet edelsteen kralen
Oorbellen met labradoriet edelsteen kralen. Prachtige tijdloze oorbellen van zilver of goud stainless steel. Met prachtige kleine grijze facet geslepen labradoriet edelsteen kraaltjes. Mix & match en combineer deze oorbellen met labradoriet edelsteen kraaltjes tot een complete set sieraden. In de webshop vind je ook een bijpassende ketting en armbandje met dezelfde kraaltjes!Verpakking & Verzending
Tot slot verpakken we deze oorbellen met edelsteen kraaltjes in een goudkleurig cadeau zakje. Het is daarnaast ook mogelijk om met de gratis cadeauservice een cadeauboodschap te laten plaatsen op de verpakking. Zo is het een ready to give cadeautje! Tip: Het is ook leuk om iemand per post te verrassen! Het is mogelijk om het sieraad rechtstreeks naar de ontvanger verzenden. In de shop vind je ook leuke wenskaartjes. Zoals kaartjes met gedroogde bloemen of met een leuk gedichtje in verschillende thema's om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeautje helemaal compleet!Levertijd
Voor 12:00 uur besteld = dezelfde werkdag verzonden. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. Je kunt Embrace Bijoux ook volgen op Instagram, Facebook of Pinterest. Daar laat ik voorbeelden zien van wat ik heb gemaakt, geef ik een kijkje achter de schermen, en blijf je op de hoogte van de nieuwste sieraden. -
Oorbellen met amethist edelsteen kralen
Oorbellen met amethist edelsteen kralen. Prachtige tijdloze oorbellen van zilver of goud stainless steel. Met prachtige kleine paarse facet geslepen amethist edelsteen kraaltjes. Mix & match en combineer deze oorbellen met amethist edelsteen tot een complete set sieraden met amethist. In de webshop vind je ook een bijpassende ketting en armbandje met amethist kraaltjes!Verpakking & Verzending
Tot slot verpakken we deze oorbellen met edelsteen kraaltjes in een goudkleurig cadeau zakje. Het is daarnaast ook mogelijk om met de gratis cadeauservice een cadeauboodschap te laten plaatsen op de verpakking. Zo is het een ready to give cadeautje! Tip: Het is ook leuk om iemand per post te verrassen! Het is mogelijk om het sieraad rechtstreeks naar de ontvanger verzenden. In de shop vind je ook leuke wenskaartjes. Zoals kaartjes met gedroogde bloemen of met een leuk gedichtje in verschillende thema's om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeautje helemaal compleet!Levertijd
Voor 12:00 uur besteld = dezelfde werkdag verzonden. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. Je kunt Embrace Bijoux ook volgen op Instagram, Facebook of Pinterest. Daar laat ik voorbeelden zien van wat ik heb gemaakt, geef ik een kijkje achter de schermen, en blijf je op de hoogte van de nieuwste sieraden. -
Ketting met turquoise edelsteen kralen
Ketting met turquoise edelsteen kralen. Subtiel en tijdloos kettinkje van fijne stainless steel of goud stainless steel schakelketting. Met prachtige kleine blauwe facet geslepen turquoise edelsteen kraaltjes. Het kettinkje is voorzien van een verlengstukje en is hierdoor te verstellen in maat van 40 t/m 45 centimeter. Mix & match! Combineer deze ketting met turquoise edelsteen kraaltjes samen met andere kettinkjes uit de webshop en draag verschillende kettinkjes in laagjes. Of ga voor een setje sieraden met matching armbandje en kettinkje, want dit kettinkje is ook verkrijgbaar als armbandje!Verpakking & Verzending
Tot slot verpakken we deze ketting met edelsteen kraaltjes in een goudkleurig cadeau zakje. Het is daarnaast ook mogelijk om met de gratis cadeau service een korte persoonlijke cadeau boodschap op de verpakking te plaatsen. Zo is het een ready to give cadeautje voor bijvoorbeeld jouw moeder, zus of vriendin of gewoon lekker voor jezelf! :) Tip: Het is ook leuk om iemand per post te verrassen! Het is mogelijk om het sieraad rechtstreeks naar de ontvanger verzenden. In de shop vind je ook leuke wenskaartjes. Zoals kaartjes met gedroogde bloemen of met een leuk gedichtje in verschillende thema's om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeautje helemaal compleet!Levertijd
Voor 12:00 uur besteld = dezelfde werkdag verzonden. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. Je kunt Embrace Bijoux ook volgen op Instagram, Facebook of Pinterest. Daar laat ik voorbeelden zien van wat ik heb gemaakt, geef ik een kijkje achter de schermen, en blijf je op de hoogte van de nieuwste sieraden. -
Ketting met labradoriet edelsteen kralen
Ketting met labradoriet edelsteen kralen. Subtiel en tijdloos kettinkje van fijne stainless steel of goud stainless steel schakelketting. Met prachtige kleine grijze facet geslepen labradoriet edelsteen kraaltjes. Het kettinkje is voorzien van een verlengstukje en is hierdoor te verstellen in maat van 40 t/m 45 centimeter. Mix & match! Combineer deze ketting met labradoriet edelsteen kraaltjes samen met andere kettinkjes uit de webshop en draag verschillende kettinkjes in laagjes. Of ga voor een setje sieraden met matching armbandje en kettinkje, want dit kettinkje is ook verkrijgbaar als armbandje!Verpakking & Verzending
Tot slot verpakken we deze ketting met edelsteen kraaltjes in een goudkleurig cadeau zakje. Het is daarnaast ook mogelijk om met de gratis cadeau service een korte persoonlijke cadeau boodschap op de verpakking te plaatsen. Zo is het een ready to give cadeautje voor bijvoorbeeld jouw moeder, zus of vriendin of gewoon lekker voor jezelf! :) Tip: Het is ook leuk om iemand per post te verrassen! Het is mogelijk om het sieraad rechtstreeks naar de ontvanger verzenden. In de shop vind je ook leuke wenskaartjes. Zoals kaartjes met gedroogde bloemen of met een leuk gedichtje in verschillende thema's om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeautje helemaal compleet!Levertijd
Voor 12:00 uur besteld = dezelfde werkdag verzonden. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. Je kunt Embrace Bijoux ook volgen op Instagram, Facebook of Pinterest. Daar laat ik voorbeelden zien van wat ik heb gemaakt, geef ik een kijkje achter de schermen, en blijf je op de hoogte van de nieuwste sieraden. -
Ketting met larimar edelsteen kralen
Ketting met larimar edelsteen kralen. Subtiel en tijdloos kettinkje van fijne stainless steel of goud stainless steel schakelketting. Met prachtige kleine licht blauwe facet geslepen larimar edelsteen kraaltjes. Het kettinkje is voorzien van een verlengstukje en is hierdoor te verstellen in maat van 40 t/m 45 centimeter. Mix & match! Combineer deze ketting met larimar edelsteen kraaltjes samen met andere kettinkjes uit de webshop en draag verschillende kettinkjes in laagjes. Of ga voor een setje sieraden met matching armbandje en kettinkje, want dit kettinkje is ook verkrijgbaar als armbandje!Verpakking & Verzending
Tot slot verpakken we deze ketting met edelsteen kraaltjes in een goudkleurig cadeau zakje. Het is daarnaast ook mogelijk om met de gratis cadeau service een korte persoonlijke cadeau boodschap op de verpakking te plaatsen. Zo is het een ready to give cadeautje voor bijvoorbeeld jouw moeder, zus of vriendin of gewoon lekker voor jezelf! :) Tip: Het is ook leuk om iemand per post te verrassen! Het is mogelijk om het sieraad rechtstreeks naar de ontvanger verzenden. In de shop vind je ook leuke wenskaartjes. Zoals kaartjes met gedroogde bloemen of met een leuk gedichtje in verschillende thema's om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeautje helemaal compleet!Levertijd
Voor 12:00 uur besteld = dezelfde werkdag verzonden. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. Je kunt Embrace Bijoux ook volgen op Instagram, Facebook of Pinterest. Daar zie je voorbeelden van wat ik heb gemaakt, geef ik een kijkje achter de schermen, en blijf je op de hoogte van de nieuwste sieraden. -
Ketting met apatiet edelsteen kralen
Ketting met apatiet edelsteen kralen. Subtiel en tijdloos kettinkje van fijne stainless steel of goud stainless steel schakelketting. Met prachtige kleine blauwe facet geslepen apatiet edelsteen kraaltjes. Het kettinkje is voorzien van een verlengstukje en is hierdoor te verstellen in maat van 40 t/m 45 centimeter. Mix & match! Combineer deze ketting met apatiet edelsteen kraaltjes samen met andere kettinkjes uit de webshop en draag verschillende kettinkjes in laagjes. Of ga voor een setje sieraden met matching armband en ketting, want dit kettinkje is ook verkrijgbaar als armbandje!Verpakking & Verzending
Tot slot verpakken we deze ketting met edelsteen kraaltjes in een goudkleurig cadeau zakje. Het is daarnaast ook mogelijk om met de gratis cadeau service een korte persoonlijke cadeau boodschap op de verpakking te plaatsen. Zo is het een ready to give cadeautje voor bijvoorbeeld jouw moeder, zus of vriendin of gewoon lekker voor jezelf! :) Tip: Het is ook leuk om iemand per post te verrassen! Het is mogelijk om het sieraad rechtstreeks naar de ontvanger verzenden. In de shop vind je ook leuke wenskaartjes. Zoals kaartjes met gedroogde bloemen of met een leuk gedichtje in verschillende thema's om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeautje helemaal compleet!Levertijd
Voor 12:00 uur besteld = dezelfde werkdag verzonden. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. Je kunt Embrace Bijoux ook volgen op Instagram, Facebook of Pinterest. Daar zie je voorbeelden van wat ik heb gemaakt, geef ik een kijkje achter de schermen, en blijf je op de hoogte van de nieuwste sieraden. -
Ketting met malachiet edelsteen kralen
Ketting met malachiet edelsteen kralen. Subtiel en tijdloos kettinkje van fijne stainless steel of goud stainless steel schakelketting. Met prachtige kleine groene facet geslepen malachiet edelsteen kraaltjes. Het kettinkje is voorzien van een verlengstukje en is hierdoor te verstellen in maat van 40 t/m 45 centimeter. Mix & match! Combineer deze ketting met malachiet edelsteen kraaltjes samen met andere kettinkjes uit de webshop en draag verschillende kettinkjes in laagjes. Of ga voor een setje sieraden met matching armbandje en kettinkje, want dit kettinkje is ook verkrijgbaar als armbandje!Verpakking & Verzending
Tot slot verpakken we deze ketting met edelsteen kraaltjes in een goudkleurig cadeau zakje. Het is daarnaast ook mogelijk om met de gratis cadeau service een korte persoonlijke cadeau boodschap op de verpakking te plaatsen. Zo is het een ready to give cadeautje voor bijvoorbeeld jouw moeder, zus of vriendin of gewoon lekker voor jezelf! :) Tip: Het is ook leuk om iemand per post te verrassen! Het is mogelijk om het sieraad rechtstreeks naar de ontvanger verzenden. In de shop vind je ook leuke wenskaartjes. Zoals kaartjes met gedroogde bloemen of met een leuk gedichtje in verschillende thema's om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeautje helemaal compleet!Levertijd
Voor 12:00 uur besteld = dezelfde werkdag verzonden. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. Je kunt Embrace Bijoux ook volgen op Instagram, Facebook of Pinterest. Daar zie je voorbeelden van wat ik heb gemaakt, geef ik een kijkje achter de schermen, en blijf je op de hoogte van de nieuwste sieraden. -
Ketting met maansteen edelsteen kralen
Ketting met maansteen edelsteen kralen. Subtiel en tijdloos kettinkje van fijne stainless steel of goud stainless steel schakelketting. Met prachtige kleine witte facet geslepen maansteen edelsteen kraaltjes. Het kettinkje is voorzien van een verlengstukje en is hierdoor te verstellen in maat van 40 t/m 45 centimeter. Mix & match! Combineer deze ketting met maansteen edelsteen kraaltjes samen met andere kettinkjes uit de webshop en draag verschillende kettinkjes in laagjes. Of ga voor een setje sieraden met matching armbandje en kettinkje, want dit kettinkje is ook verkrijgbaar als armbandje!Verpakking & Verzending
Tot slot verpakken we deze ketting met edelsteen kraaltjes in een goudkleurig cadeau zakje. Het is daarnaast ook mogelijk om met de gratis cadeau service een korte persoonlijke cadeau boodschap op de verpakking te plaatsen. Zo is het een ready to give cadeautje voor bijvoorbeeld jouw moeder, zus of vriendin of gewoon lekker voor jezelf! :) Tip: Het is ook leuk om iemand per post te verrassen! Het is mogelijk om het sieraad rechtstreeks naar de ontvanger verzenden. In de shop vind je ook leuke wenskaartjes. Zoals kaartjes met gedroogde bloemen of met een leuk gedichtje in verschillende thema's om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeautje helemaal compleet!Levertijd
Voor 12:00 uur besteld = dezelfde werkdag verzonden. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. Je kunt Embrace Bijoux ook volgen op Instagram, Facebook of Pinterest. Daar zie je voorbeelden van wat ik heb gemaakt, geef ik een kijkje achter de schermen, en blijf je op de hoogte van de nieuwste sieraden. -
Ketting met lapis lazuli edelsteen kralen
Ketting met lapis lazuli edelsteen kralen. Subtiel en tijdloos kettinkje van fijne stainless steel of goud stainless steel schakelketting. Met prachtige kleine paarse facet geslepen lapis lazuli edelsteen kraaltjes. Het kettinkje is voorzien van een verlengstukje en is hierdoor te verstellen in maat van 40 t/m 45 centimeter. Mix & match! Combineer deze ketting met lapis lazuli edelsteen kraaltjes samen met andere kettinkjes uit de webshop en draag verschillende kettinkjes in laagjes. Of ga voor een setje sieraden met matching armbandje en kettinkje, want dit kettinkje is ook verkrijgbaar als armbandje!Verpakking & Verzending
Tot slot verpakken we deze ketting met edelsteen kraaltjes in een goudkleurig cadeau zakje. Het is daarnaast ook mogelijk om met de gratis cadeau service een korte persoonlijke cadeau boodschap op de verpakking te plaatsen. Zo is het een ready to give cadeautje voor bijvoorbeeld jouw moeder, zus of vriendin of gewoon lekker voor jezelf! :) Tip: Het is ook leuk om iemand per post te verrassen! Het is mogelijk om het sieraad rechtstreeks naar de ontvanger verzenden. In de shop vind je ook leuke wenskaartjes. Zoals kaartjes met gedroogde bloemen of met een leuk gedichtje in verschillende thema's om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeautje helemaal compleet!Levertijd
Voor 12:00 uur besteld = dezelfde werkdag verzonden. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. Je kunt Embrace Bijoux ook volgen op Instagram, Facebook of Pinterest. Daar zie je voorbeelden van wat ik heb gemaakt, geef ik een kijkje achter de schermen, en blijf je op de hoogte van de nieuwste sieraden. -
Ketting met amethist edelsteen kralen
Ketting met amethist edelsteen kralen. Subtiel en tijdloos kettinkje van fijne stainless steel of goud stainless steel schakelketting. Met prachtige kleine paarse facet geslepen amethist edelsteen kraaltjes. Het kettinkje is voorzien van een verlengstukje en is hierdoor te verstellen in maat van 40 t/m 45 centimeter. Mix & match! Combineer deze ketting met amethist edelsteen kraaltjes samen met andere kettinkjes uit de webshop en draag verschillende kettinkjes in laagjes. Of ga voor een setje sieraden met matching armbandje en kettinkje, want dit kettinkje is ook verkrijgbaar als armbandje!Verpakking & Verzending
Tot slot verpakken we deze ketting met edelsteen kraaltjes in een goudkleurig cadeau zakje. Het is daarnaast ook mogelijk om met de gratis cadeau service een korte persoonlijke cadeau boodschap op de verpakking te plaatsen. Zo is het een ready to give cadeautje voor bijvoorbeeld jouw moeder, zus of vriendin of gewoon lekker voor jezelf! :) Tip: Het is ook leuk om iemand per post te verrassen! Het is mogelijk om het sieraad rechtstreeks naar de ontvanger verzenden. In de shop vind je ook leuke wenskaartjes. Zoals kaartjes met gedroogde bloemen of met een leuk gedichtje in verschillende thema's om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeautje helemaal compleet!Levertijd
Voor 12:00 uur besteld = dezelfde werkdag verzonden. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. Je kunt Embrace Bijoux ook volgen op Instagram, Facebook of Pinterest. Daar zie je voorbeelden van wat ik heb gemaakt, geef ik een kijkje achter de schermen, en blijf je op de hoogte van de nieuwste sieraden. -
Ketting met roos zilver stainless steel. Het kettinkje met super mooie hanger in de vorm van een roos is in maat te verstellen van 45 tot en met 50 centimeter. De roos aan de hanger heeft een lengte van 3,5 cm. Het kettinkje en de hanger zijn gemaakt van stainless steel. Doordat het gemaakt is van stainless steel is het kleurvast en zal de kleur van het kettinkje mooi blijven! Het is ook leuk om de ketting met roos zilver stainless steel te combineren met andere kettinkjes en ze in laagjes te dragen! Combineer het kettinkje met andere kettinkjes in verschillende lengtes.
Verpakking & Verzending
Tot slot verpakken we het sieraad altijd in een goudkleurig cadeau zakje. Het is tot slot ook mogelijk om met de gratis cadeau service een korte persoonlijke cadeau boodschap te laten plaatsen op de verpakking. Zo is het een ready to give cadeautje voor bijvoorbeeld jouw moeder, zus of vriendin of gewoon lekker voor jezelf! :) Tip: Het is ook leuk om per post iemand te verrassen! Het is mogelijk om het sieraad rechtstreeks naar de ontvanger verzenden. In de shop vind je ook leuke wenskaartjes. Zoals kaartjes met gedroogde bloemen of met een leuk gedichtje in verschillende thema's om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeautje helemaal compleet!Levertijd
Voor 12:00 uur besteld = dezelfde werkdag verzonden. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. Je kunt Embrace Bijoux ook volgen op Instagram, Facebook of Pinterest. Daar zie je voorbeelden van wat ik heb gemaakt, geef ik een kijkje achter de schermen, en blijf je op de hoogte van de nieuwste sieraden. -
Ketting met madeliefje zilver stainless steel. Het kettinkje met super mooie hanger in de vorm van een madeliefje is in maat te verstellen van 45 tot en met 50 centimeter. De bloem aan de hanger heeft een diameter van 22 millimeter. Het kettinkje en de hanger zijn gemaakt van zilver stainless steel. Doordat het gemaakt is van stainless steel is het kleurvast en zal de kleur van het kettinkje mooi blijven! Het is ook leuk om de ketting met madeliefje zilver stainless steel te combineren met andere kettinkjes en ze in laagjes te dragen! Combineer het kettinkje met andere kettinkjes in verschillende lengtes. Tot slot verpakken we het kettinkje altijd leuk in een mooi goudkleurig cadeauzakje. Het is daarnaast ook mogelijk om met de gratis cadeauservice een cadeauboodschap te laten plaatsen op de verpakking. Zo is het een ready to give cadeautje voor bijvoorbeeld jouw moeder, zus of vriendin of gewoon lekker voor jezelf! :) Tip: Het is ook leuk om per post iemand te verrassen! Wij kunnen het sieraad voor jou rechtstreeks naar de ontvanger sturen in plaats van een verjaardagskaartje. Levertijd: voor 12:00 uur besteld = dezelfde werkdag verzonden. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering.
-
Ketting met roos goud stainless steel. Het kettinkje met super mooie hanger in de vorm van een roos is in maat te verstellen van 45 tot en met 50 centimeter. De roos aan de hanger heeft een lengte van 3,5 cm. Het kettinkje en de hanger zijn gemaakt van goud stainless steel. Doordat het gemaakt is van stainless steel is het kleurvast en zal de kleur van het kettinkje mooi blijven! Het is ook leuk om de ketting met roos goud stainless steel te combineren met andere kettinkjes en ze in laagjes te dragen! Combineer het kettinkje met andere kettinkjes in verschillende lengtes. Tot slot verpakken we het kettinkje altijd leuk in een mooi goudkleurig cadeauzakje. Het is daarnaast ook mogelijk om met de gratis cadeauservice een cadeauboodschap te laten plaatsen op de verpakking. Zo is het een ready to give cadeautje voor bijvoorbeeld jouw moeder, zus of vriendin of gewoon lekker voor jezelf! :) Tip: Het is ook leuk om per post iemand te verrassen! Wij kunnen het sieraad voor jou rechtstreeks naar de ontvanger sturen in plaats van een verjaardagskaartje. Levertijd: voor 12:00 uur besteld = dezelfde werkdag verzonden. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. Je kunt Embrace Bijoux ook volgen op Instagram, Facebook of Pinterest. Daar zie je voorbeelden van wat ik heb gemaakt, geef ik een kijkje achter de schermen, en blijf je op de hoogte van de nieuwste sieraden.
-
Ketting met zonnebloem goud stainless steel
Het kettinkje met hanger in de vorm van een zonnebloem is te bestellen in de lengte van jouw keuze. Door middel van het verlengstukje aan het uiteinde is het de ketting met zonnebloem altijd 5 centimeter verstelbaar in maat. De hanger met zonnebloem heeft een diameter van 2 cm. Het kettinkje en de hanger zijn gemaakt van goud stainless steel. Doordat het gemaakt is van stainless steel is het kleurvast en zal de kleur van het kettinkje mooi blijven! Het is ook leuk om de ketting met zonnebloem goud stainless steel te combineren met andere kettinkjes en ze in laagjes te dragen! Combineer het kettinkje met andere kettinkjes in verschillende lengtes.Verpakking & Verzending
Tot slot verpakken we het sieraad altijd in een goudkleurig cadeau zakje. Het is tot slot ook mogelijk om met de gratis cadeauservice een korte persoonlijke cadeau boodschap te laten plaatsen op de verpakking. Zo is het een ready to give cadeautje! Tip: Het is ook leuk om per post iemand te verrassen! Het is mogelijk om het sieraad rechtstreeks naar de ontvanger verzenden. In de shop vind je ook leuke wenskaartjes. Zoals kaartjes met gedroogde bloemen of wenskaartjes met een leuk gedichtje in verschillende thema's om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeautje helemaal compleet!Levertijd
Voor 12:00 uur besteld = dezelfde werkdag verzonden. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. Je kunt Embrace Bijoux ook volgen op Instagram, Facebook of Pinterest. Daar laat ik voorbeelden zien van wat ik heb gemaakt, geef ik een kijkje achter de schermen, en blijf je op de hoogte van de nieuwste sieraden. -
Kettinkje met labradoriet edelsteen hanger ovaal, gemaakt van zilver of goud staal.
Deze ketting met labradoriet edelsteen ovaal hanger, gemaakt van zilver of goud stainless steel is te bestellen in de lengte van jouw keuze. Door middel van het verlengstukje aan het uiteinde is deze altijd 5 centimeter te verlengen. De hanger is 2 cm lang en 14mm breed en gemaakt van een stainless steel setting in zilver of goud staal met labradoriet edelsteen. Er kan gekozen worden voor een kettinkje met ovalen schakeltjes, of een ketting met balletjes, beide kettinkjes zijn er in zilver én goud roestvrij staal. De hanger van zilver staal heeft een gekarteld randje, de hanger van goud staal heeft een strakke rand. Omdat iedere steen uniek is kan deze bij ieder kettinkje iets anders van structuur of kleur zijn, bijvoorbeeld iets donkerder of lichter of met een andere 'tekening' in de steen. Omdat het kettinkje en de hanger gemaakt zijn van zilver of goud stainless steel is dit kettinkje kleurvast en zal je er dus lang plezier van hebben. Het is ook leuk om deze ketting met labradoriet edelsteen ovaal te combineren met andere kettinkjes in zilver of goud staal en ze in laagjes te dragen! Combineer het kettinkje met andere kettinkjes in verschillende lengtes.Verpakking & Verzending
Tot slot verpakken we het sieraad altijd in een goudkleurig cadeau zakje. Het is daarnaast ook mogelijk om met de gratis cadeauservice een korte persoonlijke cadeau boodschap te laten plaatsen op de verpakking. Zo is het een ready to give cadeautje! Tip: Het is ook leuk om per post iemand te verrassen! Wij kunnen het sieraad voor jou rechtstreeks naar de ontvanger sturen in plaats van een verjaardagskaartje! In de shop vind je ook verschillende leuke wenskaartjes om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeautje helemaal compleet! Levertijd: voor 12:00 uur besteld = dezelfde werkdag verzonden. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. -
Kettinkje met aardbeikwarts edelsteen hanger ovaal, gemaakt van zilver of goud staal.
Deze ketting met aardbeikwarts edelsteen ovaal hanger, gemaakt van zilver of goud stainless steel is te bestellen in de lengte van jouw keuze. Door middel van het verlengkettinkje is deze altijd 5 centimeter te verlengen. De hanger is 2 cm lang en 14mm breed en gemaakt van een stainless steel setting in zilver of goud staal met aardbeikwarts edelsteen. Er kan gekozen worden voor een kettinkje met ovalen schakeltjes, of een ketting met balletjes, beide kettinkjes zijn er in zilver én goud roestvrij staal. De hanger van zilver staal heeft een gekarteld randje, de hanger van goud staal heeft een strakke rand. Omdat iedere steen uniek is kan deze bij ieder kettinkje iets anders van structuur of kleur zijn, bijvoorbeeld iets donkerder of lichter of met een andere 'tekening' in de steen. Omdat het kettinkje en de hanger gemaakt zijn van zilver of goud stainless steel is dit kettinkje kleurvast en zal je er dus lang plezier van hebben. Het is ook leuk om deze ketting met aardbeikwarts edelsteen ovaal te combineren met andere kettinkjes in zilver of goud staal en ze in laagjes te dragen! Combineer het kettinkje met andere kettinkjes in verschillende lengtes.Verpakking & Verzending
Tot slot verpakken we het sieraad altijd in een goudkleurig cadeau zakje. Het is daarnaast ook mogelijk om met de gratis cadeauservice een korte persoonlijke cadeau boodschap te laten plaatsen op de verpakking. Zo is het een ready to give cadeautje! Tip: Het is ook leuk om per post iemand te verrassen! Wij kunnen het sieraad voor jou rechtstreeks naar de ontvanger sturen in plaats van een verjaardagskaartje! In de shop vind je ook verschillende leuke wenskaartjes om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeautje helemaal compleet! Levertijd: voor 12:00 uur besteld = dezelfde werkdag verzonden. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. -
Kettinkje met amethist edelsteen hanger ovaal, gemaakt van zilver of goud staal.
Deze ketting met amethist edelsteen ovaal hanger, gemaakt van zilver of goud stainless steel is te bestellen in de lengte van jouw keuze. Door middel van het verlengstukje aan het uiteinde is deze altijd 5 centimeter te verlengen. De hanger is 2 cm lang en 14mm breed en gemaakt van een stainless steel setting in zilver of goud staal met amethist edelsteen. Er kan gekozen worden voor een kettinkje met ovalen schakeltjes, of een ketting met balletjes, beide kettinkjes zijn er in zilver én goud roestvrij staal. De hanger van zilver staal heeft een gekarteld randje, de hanger van goud staal heeft een strakke rand. Omdat iedere steen uniek is kan deze bij ieder kettinkje iets anders van structuur of kleur zijn, bijvoorbeeld iets donkerder of lichter of met een andere 'tekening' in de steen. Omdat het kettinkje en de hanger gemaakt zijn van zilver of goud stainless steel is dit kettinkje kleurvast en zal je er dus lang plezier van hebben. Het is ook leuk om deze ketting met amethist edelsteen ovaal te combineren met andere kettinkjes in zilver of goud staal en ze in laagjes te dragen! Combineer het kettinkje met andere kettinkjes in verschillende lengtes.Verpakking & Verzending
Tot slot verpakken we het sieraad altijd in een goudkleurig cadeau zakje. Het is daarnaast ook mogelijk om met de gratis cadeauservice een korte persoonlijke cadeau boodschap te laten plaatsen op de verpakking. Zo is het een ready to give cadeautje! Tip: Het is ook leuk om per post iemand te verrassen! Wij kunnen het sieraad voor jou rechtstreeks naar de ontvanger sturen in plaats van een verjaardagskaartje! In de shop vind je ook verschillende leuke wenskaartjes om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeautje helemaal compleet! Levertijd: voor 12:00 uur besteld = dezelfde werkdag verzonden. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. -
Ketting met lapis lazuli edelsteen ovaal, gemaakt van zilver of goud staal.
Het kettinkje met met lapis lazuli edelsteen hanger, gemaakt van zilver of goud stainless steel is te bestellen in de lengte van jouw keuze. Door middel van het verlengstukje aan het uiteinde is deze altijd 5 centimeter te verlengen. De hanger is 2 cm lang en 14mm breed en gemaakt van een stainless steel setting in zilver of goud staal met lapis lazuli edelsteen. Er kan gekozen worden voor een kettinkje met ovalen schakeltjes, of een ketting met balletjes, beide kettinkjes zijn er in zilver én goud roestvrij staal. De hanger van zilver staal heeft een gekarteld randje, de hanger van goud staal heeft een strakke rand. Omdat iedere steen uniek is kan deze bij ieder kettinkje iets anders van structuur of kleur zijn, bijvoorbeeld iets donkerder of lichter of met een andere 'tekening' in de steen. Omdat het kettinkje en de hanger gemaakt zijn van zilver of goud stainless steel is dit kettinkje kleurvast en zal je er dus lang plezier van hebben. Het is ook leuk om deze ketting met lapis lazuli edelsteen ovaal te combineren met andere kettinkjes in zilver of goud staal en ze in laagjes te dragen! Combineer het kettinkje met andere kettinkjes in verschillende lengtes.Verpakking & Verzending
Tot slot verpakken we het sieraad altijd in een goudkleurig cadeau zakje. Het is daarnaast ook mogelijk om met de gratis cadeauservice een korte persoonlijke cadeau boodschap te laten plaatsen op de verpakking. Zo is het een ready to give cadeautje! Tip: Het is ook leuk om per post iemand te verrassen! Wij kunnen het sieraad voor jou rechtstreeks naar de ontvanger sturen in plaats van een verjaardagskaartje! In de shop vind je ook verschillende leuke wenskaartjes om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeautje helemaal compleet! Levertijd: voor 12:00 uur besteld = dezelfde werkdag verzonden. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. -
Ketting met rozenkwarts edelsteen ovaal, gemaakt van zilver of goud staal.
Het kettinkje met rozenkwarts hanger, gemaakt van zilver of goud stainless steel is te bestellen in de lengte van jouw keuze. Door middel van het verlengstukje aan het uiteinde is deze altijd 5 centimeter te verlengen. De hanger is 2 cm lang en 14mm breed en gemaakt van een stainless steel setting in zilver of goud staal met rozenkwarts edelsteen. Er kan gekozen worden voor een kettinkje met ovalen schakeltjes, of een ketting met balletjes, beide kettinkjes zijn er in zilver én goud roestvrij staal. De hanger van zilver staal heeft een gekarteld randje, de hanger van goud staal heeft een strakke rand. Omdat iedere steen uniek is kan deze bij ieder kettinkje iets anders van structuur of kleur zijn, bijvoorbeeld iets donkerder of lichter of met een andere 'tekening' in de steen. Omdat het kettinkje en de hanger gemaakt zijn van zilver of goud stainless steel is dit kettinkje kleurvast en zal je er dus lang plezier van hebben. Het is ook leuk om deze ketting met rozenkwarts edelsteen ovaal te combineren met andere kettinkjes in zilver of goud staal en ze in laagjes te dragen! Combineer het kettinkje met andere kettinkjes in verschillende lengtes.Verpakking & Verzending
Tot slot verpakken we het sieraad altijd in een goudkleurig cadeau zakje. Het is daarnaast ook mogelijk om met de gratis cadeauservice een korte persoonlijke cadeau boodschap te laten plaatsen op de verpakking. Zo is het een ready to give cadeautje! Tip: Het is ook leuk om per post iemand te verrassen! Wij kunnen het sieraad voor jou rechtstreeks naar de ontvanger sturen in plaats van een verjaardagskaartje! In de shop vind je ook verschillende leuke wenskaartjes om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeautje helemaal compleet! Levertijd: voor 12:00 uur besteld = dezelfde werkdag verzonden. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. -
Ketting met goud obsidiaan edelsteen kralen
Ketting met goud obsidiaan edelsteen kralen. Subtiel en tijdloos kettinkje van fijne stainless steel of goud stainless steel schakelketting. Met prachtige kleine donker groene geslepen goud obsidiaan edelsteen kraaltjes. Het kettinkje is voorzien van een verlengstukje en is hierdoor te verstellen in maat van 40 t/m 45 centimeter. Mix & match! Combineer deze ketting met goud obsidiaan edelsteen kraaltjes samen met andere kettinkjes uit de webshop en draag verschillende kettinkjes in laagjes. Of ga voor een setje sieraden met matching armbandje en kettinkje, want dit kettinkje is ook verkrijgbaar als armbandje!Verpakking & Verzending
Tot slot verpakken we deze ketting met edelsteen kraaltjes in een goudkleurig cadeau zakje. Het is daarnaast ook mogelijk om met de gratis cadeau service een korte persoonlijke cadeau boodschap op de verpakking te plaatsen. Zo is het een ready to give cadeautje voor bijvoorbeeld jouw moeder, zus of vriendin of gewoon lekker voor jezelf! :) Tip: Het is ook leuk om iemand per post te verrassen! Het is mogelijk om het sieraad rechtstreeks naar de ontvanger verzenden. In de shop vind je ook leuke wenskaartjes. Zoals kaartjes met gedroogde bloemen of met een leuk gedichtje in verschillende thema's om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeautje helemaal compleet!Levertijd
Voor 12:00 uur besteld = dezelfde werkdag verzonden. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. Je kunt Embrace Bijoux ook volgen op Instagram, Facebook of Pinterest. Daar zie je voorbeelden van wat ik heb gemaakt, geef ik een kijkje achter de schermen, en blijf je op de hoogte van de nieuwste sieraden. -
Ketting met saffier edelsteen kralen
Ketting met saffier edelsteen kralen. Subtiel en tijdloos kettinkje van fijne stainless steel of goud stainless steel schakelketting. Met prachtige kleine grijs blauwe facet geslepen saffier edelsteen kraaltjes. Het kettinkje is voorzien van een verlengstukje en is hierdoor te verstellen in maat van 40 t/m 45 centimeter. Mix & match! Combineer deze ketting met saffier edelsteen kraaltjes samen met andere kettinkjes uit de webshop en draag verschillende kettinkjes in laagjes. Of ga voor een setje sieraden met matching armbandje en kettinkje, want dit kettinkje is ook verkrijgbaar als armbandje!Verpakking & Verzending
Tot slot verpakken we deze ketting met edelsteen kraaltjes in een goudkleurig cadeau zakje. Het is daarnaast ook mogelijk om met de gratis cadeau service een korte persoonlijke cadeau boodschap op de verpakking te plaatsen. Zo is het een ready to give cadeautje voor bijvoorbeeld jouw moeder, zus of vriendin of gewoon lekker voor jezelf! :) Tip: Het is ook leuk om iemand per post te verrassen! Het is mogelijk om het sieraad rechtstreeks naar de ontvanger verzenden. In de shop vind je ook leuke wenskaartjes. Zoals kaartjes met gedroogde bloemen of met een leuk gedichtje in verschillende thema's om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeautje helemaal compleet!Levertijd
Voor 12:00 uur besteld = dezelfde werkdag verzonden. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. Je kunt Embrace Bijoux ook volgen op Instagram, Facebook of Pinterest. Daar zie je voorbeelden van wat ik heb gemaakt, geef ik een kijkje achter de schermen, en blijf je op de hoogte van de nieuwste sieraden. -
Ketting met granaat edelsteen kralen
Ketting met granaat edelsteen kralen. Subtiel en tijdloos kettinkje van fijne stainless steel of goud stainless steel schakelketting. Met prachtige kleine donker rode facet geslepen granaat edelsteen kraaltjes. Het kettinkje is voorzien van een verlengstukje en is hierdoor te verstellen in maat van 40 t/m 45 centimeter. Mix & match! Combineer deze ketting met granaat edelsteen kraaltjes samen met andere kettinkjes uit de webshop en draag verschillende kettinkjes in laagjes. Of ga voor een setje sieraden met matching armbandje en kettinkje, want dit kettinkje is ook verkrijgbaar als armbandje!Verpakking & Verzending
Tot slot verpakken we deze ketting met edelsteen kraaltjes in een goudkleurig cadeau zakje. Het is daarnaast ook mogelijk om met de gratis cadeau service een korte persoonlijke cadeau boodschap op de verpakking te plaatsen. Zo is het een ready to give cadeautje voor bijvoorbeeld jouw moeder, zus of vriendin of gewoon lekker voor jezelf! :) Tip: Het is ook leuk om iemand per post te verrassen! Het is mogelijk om het sieraad rechtstreeks naar de ontvanger verzenden. In de shop vind je ook leuke wenskaartjes. Zoals kaartjes met gedroogde bloemen of met een leuk gedichtje in verschillende thema's om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeautje helemaal compleet!Levertijd
Voor 12:00 uur besteld = dezelfde werkdag verzonden. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. Je kunt Embrace Bijoux ook volgen op Instagram, Facebook of Pinterest. Daar zie je voorbeelden van wat ik heb gemaakt, geef ik een kijkje achter de schermen, en blijf je op de hoogte van de nieuwste sieraden. -
Subtiele ketting met rode toermalijn edelsteen, gemaakt van zilver of goud stainless steel. Deze ketting met rode toermalijn edelsteen kraaltjes is met de hand gemaakt en verkrijgbaar in zilver of goud stainless steel. Het tussenstukje met de rode toermalijn edelsteentjes is 35mm lang en het kettinkje is in maat te verstellen van 39 tot en met 44 centimeter. Iedere edelsteen is uniek, daarom kunnen de stenen afwijken van vorm, structuur en / of kleur. Bijvoorbeeld iets donkerder of lichter of met een andere 'tekening' in de steen. Omdat de ketting gemaakt is van zilver of goud staal / stainless steel is het kettinkje kleurvast en zal je er dus lang plezier van hebben Deze ketting met rode toermalijn edelsteentjes is subtiel om op zichzelf te dragen, maar ook erg mooi om in laagjes te dragen met andere kettinkjes! Tot slot verpakken we het sieraad altijd leuk in een mooi goudkleurig cadeauzakje. Het is daarnaast ook mogelijk om met de gratis cadeauservice een korte tekst door te geven en deze als cadeauboodschap te laten plaatsen op de verpakking. Zo is het een ready to give cadeautje voor bijvoorbeeld jouw moeder, zus of vriendin of gewoon lekker voor jezelf! :) Tip: Het is ook leuk om per post iemand te verrassen! Wij kunnen het sieraad voor jou rechtstreeks naar de ontvanger sturen in plaats van een verjaardagskaartje. Levertijd: voor 12:00 uur besteld = dezelfde werkdag verzonden. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering.
-
Armbandje met foto rond - zilver of goud staal
Stel jouw armbandje met foto in een ronde foto bedel zelf samen! Het armbandje met foto rond is verkrijgbaar met foto bedel van zilver of goud staal. Een persoonlijk sieraad met een foto is een bijzonder en uniek cadeau om te geven én om te krijgen.
Het bedeltje van het armbandje met foto is rond en gemaakt van zilver of goud roestvrij staal. Doordat het bedeltje gemaakt is van rvs zal het niet verkleuren! De bedel wordt voorzien van jouw foto of andere afbeelding. De foto in het bedeltje wordt verkleind tot een diameter van 12mm. Door het verlengkettinkje is het armbandje te vertellen in maat van 16 t/m 21 centimeter. Let op: Het bedeltje zal niet verkleuren maar kijk toch uit met water met dit armbandje. Het laagje tussen de foto en het glas is niet watervast, waardoor de foto los zou kunnen laten wanneer er water tussen het bedeltje en de foto komt. Dit valt niet binnen de garantie.Een persoonlijk armbandje met foto, een speciaal cadeau om te geven en om te krijgen!
Bijvoorbeeld een armbandje met foto van een dierbaar persoon, armbandje met foto van kind of kinderen of een echo foto, herinnering aan een bijzonder moment, tekening, een foto van hond, kat of ander huisdier of een andere afbeelding zoals bijvoorbeeld het logo van een bedrijf. Een gepersonaliseerd armbandje met foto is een origineel cadeau voor bijzondere gelegenheden zoals: Verjaardag | Moederdag | Cadeau voor mama of oma met foto van de kinderen | Kraam cadeau | armband met echo foto | Geboorte | Relatiegeschenk | Bedankje | Hart onder de riem | Herinnering bij je dragen | Armband met trouwfoto | Zussen armband | Vriendinnen armband | Moeder dochter armbandWaar moet je op letten bij de foto of de afbeelding?
- Het deel van de foto wat in de foto bedel moet komen moet in een cirkel passen. Bij vierkante of rechthoekige foto's is er dus een deel wat niet op de bedel past.
- De foto bevat bij voorkeur niet teveel personen, liefst maximaal 2 à 3. Omdat de foto verkleind wordt gaan details verloren teveel personen.
- Wij gaan de foto voor je verkleinen naar het juiste formaat, doe dit aub niet zelf.
- Mocht een foto niet geschikt blijken, dan nemen we contact met je op! Bij twijfel kun je ook altijd vooraf even navraag doen.
Mail jouw foto onder vermelding van het ordernummer naar info@embracebijoux.nl. Dit kan ook door per mail te reageren op de orderbevestiging.
Verpakking & Verzending
Tot slot verpakken we het sieraad altijd in een cadeauverpakking. Het is daarnaast ook mogelijk om met de gratis cadeau service een korte persoonlijke cadeau boodschap op de verpakking te plaatsen. Zo is het een ready to give cadeautje! Tip: Het is ook leuk om iemand per post te verrassen! Het is mogelijk om het sieraad rechtstreeks naar de ontvanger verzenden. In de shop vind je ook leuke wenskaartjes. Zoals kaartjes met gedroogde bloemen of met een leuk gedichtje in verschillende thema's om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeau helemaal compleet!Levertijd
2 tot 3 werkdagen van bestelling tot verzending. Spoedbestellingen zijn niet mogelijk. Iedere bestelling wordt zo snel mogelijk verzonden. Dat is afhankelijk van de drukte op dat moment, maar altijd binnen deze levertijd. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. Omdat we het armbandje met foto personaliseren en op bestelling maken, is het uitgesloten van het herroepingsrecht. Daarom is retourneren niet mogelijk. Je kunt Embrace Bijoux ook volgen op Instagram, Facebook of Pinterest. Daar zie je voorbeelden van wat ik heb gemaakt, geef ik een kijkje achter de schermen, en blijf je op de hoogte van de nieuwste sieraden. -
Armbandje met foto ovaal - zilver of goud staal
Stel jouw armbandje met foto in een ovale foto bedel zelf samen! Het armbandje met foto bedel ovaal is verkrijgbaar met zilver of goud stainless steel armband en bedeltje. Een persoonlijk sieraad met een foto is een bijzonder en uniek cadeau om te geven én om te krijgen.
Het bedeltje van het armbandje met foto is ovaal en is gemaakt van zilver of goud stainless steel. Doordat het armbandje gemaakt is van rvs zal het niet verkleuren! De bedel wordt voorzien van jouw foto of andere afbeelding. De hele bedel heeft afmeting van 14 x 20 mm. De foto heeft een formaat van 13 x 18 mm. Door het verlengkettinkje is het armbandje te vertellen in maat van 16 t/m 21 centimeter. Het is mogelijk om tot 3 foto bedeltjes toe te voegen aan het armbandje! Let op: Het bedeltje zal niet verkleuren maar kijk toch uit met water met dit armbandje. Het laagje tussen de foto en het glas is niet watervast, waardoor de foto los zou kunnen laten wanneer er water tussen het bedeltje en de foto komt.Waar moet je op letten bij de foto of de afbeelding?
- Het deel van de foto wat op de bedel moet komen moet in een ovale vorm passen. Bij vierkante of rechthoekige foto's is er dus een deel wat niet op de bedel past.
- Wij gaan de foto voor je verkleinen naar het juiste formaat, doe dit niet zelf.
- Mocht een foto niet geschikt blijken, dan nemen we contact met je op! Bij twijfel kun je ook altijd vooraf even navraag doen.
Mail jouw foto onder vermelding van het ordernummer naar info@embracebijoux.nl
Wil je de armband bestellen met een naam of tekst in plaats van een foto of afbeelding? Dat kan!
Geef de naam of korte tekst die je erop wil door via het opmerkingen veld bij het plaatsen van je bestelling. Zoals bijvoorbeeld 'liefste oma', 'liefste mama' of een bijzondere vraag zoals 'Wil je mijn meter zijn?' Wil je een ander lettertype dan gebruikt is op de voorbeeldfoto, neem dan even contact op om het lettertype af te stemmen.Een persoonlijk armbandje met foto, een speciaal cadeau om te geven en om te krijgen!
Bijvoorbeeld een armbandje met foto van een dierbaar persoon, armbandje met foto van kind of kinderen of een echo foto, herinnering aan een bijzonder moment, tekening, een foto van hond, kat of ander huisdier of een andere afbeelding zoals bijvoorbeeld het logo van een bedrijf. Een gepersonaliseerd armbandje met foto is een origineel cadeau voor bijzondere gelegenheden zoals: Verjaardag | Moederdag | Cadeau voor mama of oma met foto van de kinderen | Kraam cadeau | armband met echo foto | Geboorte | Relatiegeschenk | Bedankje | Hart onder de riem | Herinnering bij je dragen | Armband met trouwfoto | Zussen armband | Vriendinnen armband | Moeder dochter armbandVerpakking & Verzending
Tot slot verpakken we het sieraad altijd in een cadeauverpakking. Het is daarnaast ook mogelijk om met de gratis cadeau service een korte persoonlijke cadeau boodschap op de verpakking te plaatsen. Zo is het een ready to give cadeautje! Tip: Het is ook leuk om iemand per post te verrassen! Het is mogelijk om het sieraad rechtstreeks naar de ontvanger verzenden. In de shop vind je ook leuke wenskaartjes. Zoals kaartjes met gedroogde bloemen of met een leuk gedichtje in verschillende thema's om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeau helemaal compleet!Levertijd
2 tot 3 werkdagen van bestelling tot verzending. Spoedbestellingen zijn niet mogelijk. Iedere bestelling wordt zo snel mogelijk verzonden. Dat is afhankelijk van de drukte op dat moment, maar altijd binnen deze levertijd. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. Omdat we het armbandje met foto personaliseren en op bestelling maken, is het uitgesloten van het herroepingsrecht. Daarom is retourneren niet mogelijk. Je kunt Embrace Bijoux ook volgen op Instagram, Facebook of Pinterest. Daar zie je voorbeelden van wat ik heb gemaakt, geef ik een kijkje achter de schermen, en blijf je op de hoogte van de nieuwste sieraden. -
Ketting met groene aventurijn edelsteen hanger zilver of goud stainless steel
Deze ketting met groene aventurijn edelsteen hanger, gemaakt van zilver of goud stainless steel is te bestellen in de lengte van jouw keuze. Het kettinkje is verstelbaar in maat. Door middel van het verlengstukje aan het uiteinde is het kettinkje 5 centimeter te verlengen. De groene aventurijn steen heeft een diameter van 12mm. Er kan gekozen worden voor een ketting met ovalen schakeltjes, of een ketting met balletjes, beide kettinkjes zijn te bestellen in zilver en goud roestvrij staal. Omdat iedere steen uniek is kan deze bij ieder kettinkje iets anders van structuur of kleur zijn, bijvoorbeeld iets donkerder of lichter of met een andere 'tekening' in de steen. Omdat het kettinkje en de hanger gemaakt zijn van zilver of goud stainless steel is dit kettinkje kleurvast en zal je er dus lang plezier van hebben. Het is ook leuk om deze ketting met groene aventurijn edelsteen te combineren met andere kettinkjes in zilver of goud stainless steel en ze in laagjes te dragen! Combineer het kettinkje met andere kettinkjes in verschillende lengtes.Verpakking & Verzending
Tot slot verpakken we het sieraad altijd in een goudkleurig cadeau zakje. Het is daarnaast ook mogelijk om met de gratis cadeauservice een korte persoonlijke cadeau boodschap te laten plaatsen op de verpakking. Zo is het een ready to give cadeautje! Tip: Het is ook leuk om per post iemand te verrassen! Wij kunnen het sieraad voor jou rechtstreeks naar de ontvanger sturen in plaats van een verjaardagskaartje! In de shop vind je ook verschillende leuke wenskaartjes om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeautje helemaal compleet! Levertijd: voor 12:00 uur besteld = dezelfde werkdag verzonden. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. -
Ketting met rozenkwarts edelsteen hanger zilver of goud stainless steel
Deze ketting met rozenkwarts edelsteen hanger, gemaakt van zilver of goud stainless steel is te bestellen in de lengte van jouw keuze. Het kettinkje is verstelbaar in maat. Door middel van het verlengstukje aan het uiteinde is het kettinkje 5 centimeter te verlengen. De roze rozenkwarts steen heeft een diameter van 12mm. Er kan gekozen worden voor een ketting met ovalen schakeltjes, of een ketting met balletjes, beide kettinkjes zijn te bestellen in zilver en goud roestvrij staal. Omdat iedere steen uniek is kan deze bij ieder kettinkje iets anders van structuur of kleur zijn, bijvoorbeeld iets donkerder of lichter of met een andere 'tekening' in de steen. Omdat het kettinkje en de hanger gemaakt zijn van zilver of goud stainless steel is dit kettinkje kleurvast en zal je er dus lang plezier van hebben. Het is ook leuk om deze ketting met rozenkwarts edelsteen te combineren met andere kettinkjes in zilver of goud stainless steel en ze in laagjes te dragen! Combineer het kettinkje met andere kettinkjes in verschillende lengtes.Verpakking & Verzending
Tot slot verpakken we het sieraad altijd in een goudkleurig cadeau zakje. Het is daarnaast ook mogelijk om met de gratis cadeauservice een korte persoonlijke cadeau boodschap te laten plaatsen op de verpakking. Zo is het een ready to give cadeautje! Tip: Het is ook leuk om per post iemand te verrassen! Wij kunnen het sieraad voor jou rechtstreeks naar de ontvanger sturen in plaats van een verjaardagskaartje! In de shop vind je ook verschillende leuke wenskaartjes om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeautje helemaal compleet! Levertijd: voor 12:00 uur besteld = dezelfde werkdag verzonden. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. -
Ketting met amethist edelsteen hanger zilver of goud stainless steel
Deze ketting met amethist edelsteen hanger, gemaakt van zilver of goud stainless steel is te bestellen in de lengte van jouw keuze. Het kettinkje is verstelbaar in maat. Door middel van het verlengstukje aan het uiteinde is het kettinkje 5 centimeter te verlengen. De paarse amethist steen heeft een diameter van 12mm. Er kan gekozen worden voor een ketting met ovalen schakeltjes, of een ketting met balletjes, beide kettinkjes zijn te bestellen in zilver en goud roestvrij staal. Omdat iedere steen uniek is kan deze bij ieder kettinkje iets anders van structuur of kleur zijn, bijvoorbeeld iets donkerder of lichter of met een andere 'tekening' in de steen. Omdat het kettinkje en de hanger gemaakt zijn van zilver of goud stainless steel is dit kettinkje kleurvast en zal je er dus lang plezier van hebben. Het is ook leuk om deze ketting met amethist edelsteen te combineren met andere kettinkjes in zilver of goud stainless steel en ze in laagjes te dragen! Combineer het kettinkje met andere kettinkjes in verschillende lengtes.Verpakking & Verzending
Tot slot verpakken we het sieraad altijd in een goudkleurig cadeau zakje. Het is daarnaast ook mogelijk om met de gratis cadeauservice een korte persoonlijke cadeau boodschap te laten plaatsen op de verpakking. Zo is het een ready to give cadeautje! Tip: Het is ook leuk om per post iemand te verrassen! Wij kunnen het sieraad voor jou rechtstreeks naar de ontvanger sturen in plaats van een verjaardagskaartje! In de shop vind je ook verschillende leuke wenskaartjes om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeautje helemaal compleet! Levertijd: voor 12:00 uur besteld = dezelfde werkdag verzonden. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. -
Ketting met lapis lazuli edelsteen hanger zilver of goud stainless steel
Deze ketting met lapis lazuli edelsteen hanger, gemaakt van zilver of goud stainless steel is te bestellen in de lengte van jouw keuze. Door middel van het verlengstukje aan het uiteinde is deze altijd 5 centimeter te verlengen. De blauwe lapis lazuli steen heeft een diameter van 12mm. Er kan gekozen worden voor een kettinkje met ovalen schakeltjes, of een ketting met balletjes, beide kettinkjes zijn te bestellen in zilver en goud roestvrij staal. Omdat iedere steen uniek is kan deze bij ieder kettinkje iets anders van structuur of kleur zijn, bijvoorbeeld iets donkerder of lichter of met een andere 'tekening' in de steen. Omdat het kettinkje en de hanger gemaakt zijn van zilver of goud stainless steel is dit kettinkje kleurvast en zal je er dus lang plezier van hebben. Het is ook leuk om deze ketting met lapis lazuli edelsteen te combineren met andere kettinkjes in zilver of goud stainless steel en ze in laagjes te dragen! Combineer het kettinkje met andere kettinkjes in verschillende lengtes.Verpakking & Verzending
Tot slot verpakken we het sieraad altijd in een goudkleurig cadeau zakje. Het is daarnaast ook mogelijk om met de gratis cadeauservice een korte persoonlijke cadeau boodschap te laten plaatsen op de verpakking. Zo is het een ready to give cadeautje! Tip: Het is ook leuk om per post iemand te verrassen! Wij kunnen het sieraad voor jou rechtstreeks naar de ontvanger sturen in plaats van een verjaardagskaartje! In de shop vind je ook verschillende leuke wenskaartjes om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeautje helemaal compleet! Levertijd: voor 12:00 uur besteld = dezelfde werkdag verzonden. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. -
Ketting met zwarte onyx edelsteen hanger zilver of goud stainless steel
Deze ketting met zwarte onyx edelsteen hanger, gemaakt van zilver of goud stainless steel is te bestellen in de lengte van jouw keuze. Door middel van het verlengstukje aan het uiteinde is deze altijd 5 centimeter te verlengen. De zwarte onyx steen heeft een diameter van 12mm. Er kan gekozen worden voor een kettinkje met ovalen schakeltjes, of een ketting met balletjes, beide kettinkjes zijn te bestellen in zilver en goud roestvrij staal. Omdat iedere steen uniek is kan deze bij ieder kettinkje iets anders van structuur of kleur zijn, bijvoorbeeld iets donkerder of lichter of met een andere 'tekening' in de steen. Omdat het kettinkje en de hanger gemaakt zijn van zilver of goud stainless steel is dit kettinkje kleurvast en zal je er dus lang plezier van hebben. Het is ook leuk om deze ketting met zwarte onyx edelsteen te combineren met andere kettinkjes in zilver of goud stainless steel en ze in laagjes te dragen! Combineer het kettinkje met andere kettinkjes in verschillende lengtes.Verpakking & Verzending
Tot slot verpakken we het sieraad altijd in een goudkleurig cadeau zakje. Het is daarnaast ook mogelijk om met de gratis cadeauservice een korte persoonlijke cadeau boodschap te laten plaatsen op de verpakking. Zo is het een ready to give cadeautje! Tip: Het is ook leuk om per post iemand te verrassen! Wij kunnen het sieraad voor jou rechtstreeks naar de ontvanger sturen in plaats van een verjaardagskaartje! In de shop vind je ook verschillende leuke wenskaartjes om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeautje helemaal compleet! Levertijd: voor 12:00 uur besteld = dezelfde werkdag verzonden. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. -
Ketting met labradoriet edelsteen hanger zilver of goud stainless steel
Deze ketting met labradoriet edelsteen hanger, gemaakt van zilver of goud stainless steel is te bestellen in de lengte van jouw keuze. Door middel van het verlengstukje aan het uiteinde is deze altijd 5 centimeter te verlengen. De labradoriet steen heeft een diameter van 12mm. Er kan gekozen worden voor een kettinkje met ovalen schakeltjes, of een ketting met balletjes, beide kettinkjes zijn te bestellen in zilver en goud roestvrij staal. Omdat iedere steen uniek is kan deze bij ieder kettinkje iets anders van structuur of kleur zijn, bijvoorbeeld iets donkerder of lichter of met een andere 'tekening' in de steen. Omdat het kettinkje en de hanger gemaakt zijn van zilver of goud stainless steel is dit kettinkje kleurvast en zal je er dus lang plezier van hebben. Het is ook leuk om deze ketting met labradoriet edelsteen te combineren met andere kettinkjes in zilver of goud staal en ze in laagjes te dragen! Combineer het kettinkje met andere kettinkjes in verschillende lengtes.Verpakking & Verzending
Tot slot verpakken we het sieraad altijd in een goudkleurig cadeau zakje. Het is daarnaast ook mogelijk om met de gratis cadeauservice een korte persoonlijke cadeau boodschap te laten plaatsen op de verpakking. Zo is het een ready to give cadeautje! Tip: Het is ook leuk om per post iemand te verrassen! Wij kunnen het sieraad voor jou rechtstreeks naar de ontvanger sturen in plaats van een verjaardagskaartje! In de shop vind je ook verschillende leuke wenskaartjes om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeautje helemaal compleet! Levertijd: voor 12:00 uur besteld = dezelfde werkdag verzonden. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. -
Sterrenbeeld kettinkje - zilver of goud stainless steel
Stel jouw gepersonaliseerde sterrenbeeld kettinkje van zilver of goud stainless steel zelf samen! Kies uit 2 soorten kettinkjes, kies het sterrenbeeld en de lengte van het kettinkje.Dit subtiele sterrenbeeld kettinkje, is gemaakt van zilver of goud stainless steel / staal / RVS.
Het kettinkje met sterrenbeeld is te bestellen in de lengte van jouw keuze en is altijd 5cm in maat te verstellen. Het hangertje met sterrenbeeld is 10mm groot. Wil je een zilveren of gouden kettinkje met meerdere sterrenbeelden? Voeg 1, 2, 3 of 4 extra hangertjes met sterrenbeelden toe aan het kettinkje. Het is ook leuk om deze gepersonaliseerde ketting met sterrenbeelden te combineren met andere kettinkjes in zilver of goud en ze in laagjes te dragen! Combineer met andere kettinkjes in verschillende lengtes. Er is keuze uit verschillende sterrenbeelden zoals hieronder afgebeeld. Op het kettinkje is het sterrenbeeld niet ingekleurd.Sterrenbeelden
- Steenbok - 21 december t/m 19 januari
- Waterman - 20 januari t/m 18 februari
- Vissen - 19 februari t/m 20 maart
- Ram - 21 maart t/m 20 april
- Stier - 21 april t/m 20 mei
- Tweeling - 21 mei t/m 21 juni
- Kreeft - 22 juni t/m 22 juli
- Leeuw - 23 juli t/m 22 augustus
- Maagd - 23 augustus t/m 22 september
- Weegschaal - 23 september t/m 22 oktober
- Schorpioen - 23 oktober t/m 21 november
- Boogschutter - 22 november t/m 20 december
Een gepersonaliseerde ketting met sterrenbeeld is een speciaal cadeau voor bijzondere gelegenheden
Een persoonlijk sterrenbeeld kettinkje is een origineel cadeautje voor: Verjaardag cadeau vriendin, zus, moeder, dochter, oma | Moederdag | Valentijnsdag | Vriendschap kettinkje | Kraam cadeau | Geboorte | Persoonlijk kerst cadeau | Zussen ketting | Vriendinnen kettinkje | Moeder dochter kettingVerpakking & Verzending
Tot slot verpakken we het sieraad altijd in een goudkleurig cadeau zakje. Het is tot slot ook mogelijk om met de gratis cadeauservice een korte persoonlijke cadeau boodschap te laten plaatsen op de verpakking. Zo is het een ready-to-give cadeautje voor bijvoorbeeld jouw moeder, zus of vriendin. Of natuurlijk gewoon lekker voor jezelf! Tip: Het is ook leuk om iemand per post te verrassen! Het is mogelijk om het sieraad rechtstreeks naar de ontvanger verzenden. In de shop vind je ook leuke wenskaartjes. Zoals kaartjes met gedroogde bloemen of met een leuk gedichtje in verschillende thema's om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeautje helemaal compleet!Levertijd
Vandaag besteld = volgende werkdag verzonden. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. Omdat we dit artikel personaliseren en op bestelling maken, is dit artikel uitgesloten van het herroepingsrecht. Daarom kan het niet geretourneerd worden. Je kunt Embrace Bijoux ook volgen op Instagram, Facebook of Pinterest. Daar laat ik voorbeelden zien van wat ik heb gemaakt, geef ik een kijkje achter de schermen, en blijf je op de hoogte van de nieuwste sieraden. -
Letter kettinkje - zilver of goud stainless steel
Stel jouw gepersonaliseerde letter kettinkje van zilver of goud stainless steel zelf samen! Kies uit 2 soorten kettinkjes. Geef de letter en het lettertype van jouw keuze door en kies de gewenste lengte van het kettinkje :)Dit subtiele letter kettinkje is gemaakt van zilver of goud stainless steel / staal / RVS.
Het kettinkje met letter is te bestellen in de lengte van jouw keuze en is altijd 5cm in maat te verstellen. Het hangertje met letter is 10mm groot. Wil je een zilveren of gouden kettinkje met 1, 2 of 3 hangertjes met letters? Dat kan! Vul de letters hieronder in en dan komt deze letter op een extra hangertje aan de ketting. Het is ook leuk om deze gepersonaliseerde ketting met initialen te combineren met andere kettinkjes in zilver of goud en ze in laagjes te dragen! Combineer met andere kettinkjes in verschillende lengtes. Er is keuze uit verschillende lettertypen zoals hieronder afgebeeld. Op het kettinkje is de letter niet ingekleurd.Een gepersonaliseerd kettinkje met letter is een speciaal cadeau voor bijzondere gelegenheden
Een persoonlijke ketting met letter / initiaal is een origineel cadeautje voor: Verjaardag | Moederdag | Valentijnsdag | Relatiegeschenk | Vriendschap ketting | Cadeau voor mama, oma, vriendin of zus | Kraam cadeau | Geboorte | Persoonlijk kerst cadeau | Bruidsmeisjes ketting | Afscheid cadeau | Bedankje | Zussen kettinkje | Vriendinnen ketting | Moeder dochter kettinkjesVerpakking & Verzending
Tot slot verpakken we het sieraad altijd in een goudkleurig cadeau zakje. Het is tot slot ook mogelijk om met de gratis cadeauservice een korte persoonlijke cadeau boodschap te laten plaatsen op de verpakking. Zo is het een ready-to-give cadeautje voor bijvoorbeeld jouw moeder, zus of vriendin. Of natuurlijk gewoon lekker voor jezelf! Tip: Het is ook leuk om iemand per post te verrassen! Het is mogelijk om het sieraad rechtstreeks naar de ontvanger verzenden. In de shop vind je ook leuke wenskaartjes. Zoals kaartjes met gedroogde bloemen of met een leuk gedichtje in verschillende thema's om toe te voegen aan een sieraad. Dat maakt jouw cadeautje helemaal compleet!Levertijd
Vandaag besteld = volgende werkdag verzonden. Hier vind je alle uitgebreide informatie over verzending en levering. Omdat we dit artikel personaliseren en op bestelling maken, is dit artikel uitgesloten van het herroepingsrecht. Daarom kan het niet geretourneerd worden. Je kunt Embrace Bijoux ook volgen op Instagram, Facebook of Pinterest. Daar laat ik voorbeelden zien van wat ik heb gemaakt, geef ik een kijkje achter de schermen, en blijf je op de hoogte van de nieuwste sieraden.